terapie něhou   terapie něhou
 

» Co je terapie něhou

» Terapie něhou I.

» Terapie něhou II.

» Terapie něhou III. - Egypt

» Něhoterapeut o sobě

» Motivace k terapii

» Podpora pozemského ženství

» Regresní terapie

» Rituál přijetí

» Kontakt

» Večerní povídání o terapii

» Starší texty o terapii něhou

Terapeutův videoblog (NOVÉ)

 

 

Vyjádření podpory

Vážený pane Havelko, dostala se mi do ruky reportáž o Terapii něhou, zveřejněná ve Vlastě a byla jsem jí zděšena. Obsahuje tolik negace, že budí dojem, že jej autorka psala se značnou předpojatostí, možná i se záměrem poškodit Vás. Je mi z toho velmi smutno a cítím se článkem stejně pošpiněna, jako se asi cítíte Vy.

Jsem absolventkou Vaší terapie, do které jsem se přihlásila v situaci, kdy jsem před sebou neviděla žádný cíl, nevěřila jsem, že má můj život ještě nějaký smysl a kdy jsem vše téměř vzdávala. V čase tráveném s Vámi jsem měla vždy pocit naprosté čistoty, korektnosti, bezpečí a důvěry. Dnes, s odstupem téměř tří let, mohu zodpovědně prohlásit, že Vaše terapie mi vrátila ztracenou víru v život a jeho smysl. Jsem opět schopna fungovat jako zdravý člověk, pracovat, pečovat o sebe i své blízké, komunikovat se svým okolím, což pro mě dříve nebylo vůbec samozřejmostí.

Pane Havelko, chci Vám a Vaší terapii vyjádřit svou plnou podporu a zároveň víru, že se Vám Váš projekt podaří před uveřejněnými napadeními ubránit a očistit.

Hanka (26. 2. 2008)  

Připojuji se

Mám ráda pana Havelku a jeho Terapii něhou, a proto se připojuji k reakcím na jeho podporu. Je to skušný a laskavý muž, který léčí srdcem a chce, aby od něj odcházely svobodné, spokojené a sebevědomé ženy. A daří se mu to. Na tom nic nezmění žádný článek v žádném časopise. Takže čtenářky těchto stránek, pokud toužíte po projevované něze a cítíte se nějak uvnitř prázdné, můžete se s důvěrou na pana Havelku obrátit.

Táňa (27. 2. 2008)  

Mercedes mezi terapiemi

Vážená redakce,

ráda bych se připojila ke spokojeným klientkám pana Havelky. Díky nezdařilým vztahům procházím různými terapiemi s cílem najít se. Je to má cesta.

Pana Havelku jsem poznala v závěru této mé životní fáze - v době, kdy už jsem si radost a něhu začala v sobě více uvědomovat a v následné euforii se toužila stát něhoterapeutkou. Setkáním s ním se mi vlastně splnilo přání - potkat muže, který mi rozumí, umí mě podpořit a nechává mi svobodu, je otevřený a zůstává sám sebou. Třecí plochy jsou ve vztahu s ním řešeny přirozeně bez napětí. Svým chováním mi o mě mnohé prozradil a vážně jsem si v jeho společnosti hověla. Ač jsem s panem Havelkou neprocházela žádné své životní milníky, cítím, že je jeho práce pro mnohé ženy velice důležitá a zaslouží přinejmenším stejnou podporu jako jiné terapie. Z mého pohledu je jeho něhoterapie mercedesem mezi terapiemi určenými ženám - ženám, majícím problémy s dotykem, ženám obecně nedůvěřivým k mužům, ženám hledajícím vztah k sobě, ženám tápajícím v duchovních otázkách ...

Jistě se takové ženy najdou i mezi čtenářkami vašeho časopisu, který však k jejich smůle něhoterapii představil nikoli věcně, jak je v úvodu článku slibováno, ale způsobem silně subjektivně zabarveným, navíc povrchním a tím i zkreslujícím.

Protipólem povrchně zpracovaného tématu jsou velice zdařilé fotografie - za ně děkuji. Mějte se hezky, ať se daří.

Veronika (28. 2. 2008)  

 

Zkušenosti klientů

» Terapie v Egyptě
» Když vesmír vyslyší
» Dveře do radostnějšího
» Věřit svojí GPS
» Hugo – útěk před terapií
» Týden v ráji
» TŇ III v Egyptě
» Má cesta k sobě
» Vzestup o berlích
» Něha i kopanec
» Svědectví 1
» Dva roky po terapii
» Pro zvědavého muže
» Znovuzrození
» Našel jsem něco nového
» Utěšit vnitřní holčičku
» Účinné! Jasné! Krásné!

» Další zkušenosti...
 

Články o TŇ

» Deprese je brána
» Meduňka
» Třetí oko
» Phoenix 1
» Phoenix 2
» Regenerace


jít za hranice dosavadního poznání...spatřit to, co bylo dosud očím skryto...koncentrovat pozornost na krásu...nechat mysl svobodně rozepnout do volného prostoru...zažít hluboké uvolnění...ochutnat sladkost božské lásky...


(c) Jan Zahradník Havelka, www.vnitrni-dite 000

 

terapie něhou   terapie něhou