terapie něhou   terapie něhou
 

» Co je terapie něhou

» Terapie něhou I.

» Terapie něhou II.

» Terapie něhou III. - Egypt

» Něhoterapeut o sobě

» Motivace k terapii

» Podpora pozemského ženství

» Regresní terapie

» Rituál přijetí

» Kontakt

» Večerní povídání o terapii

» Starší texty o terapii něhou

Terapeutův videoblog (NOVÉ)

 

 

Dva roky po terapii

Je pravda, že několik měsíců po terapii jsem cítila euforii a také se v mém životě krátce po té objevili dva muži (tedy jeden po druhém :-)), se kterými jsem dokázala navázat hluboký vztah a tím myslím takový, že tam nechybělo sdílení, což u mých předešlých vztahů chybělo, vždy před tím mně chyběl oboustranný zájem, jak se cítí ten druhý atp.... Také jsem velmi po malých krůčkách dokázala navazovat vztah se svojí vnitřní holčičkou a tím pádem i s tím, abych dokázala realizovat to, co mi dělá radost. Zároveň jsem se začala snažit o to, abych byla schopná poskytnout jí oporu, pokud se cítila smutná a nešťastná.

V tomhle směru jsem myslím dozrála a nyní se cítím dospělá a vím, že mohu být za svoje pocity i zodpovědná. Je pravda, že mnohé pocity i pramení z vnitřního naprogramování, které máme v našem počítači „mozku“... Chodila jsem teď nedávno za jedním koučem, který tomu říká emocionální rovnice. Mně se to zdálo geniální a tak jsem začala na svých emocionálních rovnicích pracovat, jenže vyšlo najevo, že těchto negativních rovnic mám v podvědomí stovky, a tak by to trvalo nejméně dva roky, než bych to dala do pořádku a také spoustu peněz.

V podstatě bych řekla, že terapie něhou mi dala sílu změnit můj život k lepšímu, i když to prozatím šlo po malých krůčkách. Zatím jsem se cítila jak na horské dráze (nahoru, dolů)... ale teď jsem opravdu již rozhodnutá, že to změním. Už nechci být ve fázi hledání ale realizace!!!

Rozhodla jsem se, že prodám chalupu, ve které bydlím a kterou mi daroval můj otec. Představa byla jiná….že se tu usadím, budu mít děti…atp., jenže se tu necítím dobře a nesedí mi to. Vůbec jsem v sobě dlouho hledala odvahu si to přiznat. Nyní opravdu chalupu prodávám a chci se přestěhovat do bytu. Opravdu nemám sedlácké pudy a toužím po svobodě. Myslím si, že potom budu mít více prostoru napojit se na svoje touhy a hlavně budu dělat malé krůčky k jejich postupné realizaci… Předešlé generace jen tvrdě pracovaly a snažily se o přežití… Nemám kde „okopírovat“ jak se to dělá, když člověk jde za svojí touhou a pak jí realizuje… Myslím, že ale pan Havelka je zrovna tohoto „zářným“ příkladem a s jeho pomocí se to dá určitě dokázat.

Zatím jsem si dovolila dělat radost a jít za svou touhou sem tam občas….ale ráda bych, aby se to stalo mým životním stylem. A k tomu jsem se nyní rozhodla a začínám s tím něco dělat J.

M. P. (19. 10. 2009)  
(kontakt pro vážné dotazy na vyžádání u terapeuta)  

 

Zkušenosti klientů

» Terapie v Egyptě
» Když vesmír vyslyší
» Dveře do radostnějšího
» Věřit svojí GPS
» Hugo – útěk před terapií
» Týden v ráji
» TŇ III v Egyptě
» Má cesta k sobě
» Vzestup o berlích
» Něha i kopanec
» Svědectví 1
» Dva roky po terapii
» Pro zvědavého muže
» Znovuzrození
» Našel jsem něco nového
» Utěšit vnitřní holčičku
» Účinné! Jasné! Krásné!

» Další zkušenosti...
 

Články o TŇ

» Deprese je brána
» Meduňka
» Třetí oko
» Phoenix 1
» Phoenix 2
» Regenerace


jít za hranice dosavadního poznání...spatřit to, co bylo dosud očím skryto...koncentrovat pozornost na krásu...nechat mysl svobodně rozepnout do volného prostoru...zažít hluboké uvolnění...ochutnat sladkost božské lásky...


(c) Jan Zahradník Havelka, www.vnitrni-dite 000

 

terapie něhou   terapie něhou