terapie něhou   terapie něhou
 

» Co je terapie něhou

» Terapie něhou I.

» Terapie něhou II.

» Terapie něhou III. - Egypt

» Něhoterapeut o sobě

» Motivace k terapii

» Podpora pozemského ženství

» Regresní terapie

» Rituál přijetí

» Kontakt

» Večerní povídání o terapii

» Starší texty o terapii něhou

Terapeutův videoblog (NOVÉ)

 

 

Terapie něhou pro zvědavého muže

Můj první impuls pro kontaktování pana Havelky byla zvědavost. Vzhledem k tomu, že jsem nenašel podobnou terapii nikde jinde na internetu a protože jsem si velmi uvědomoval, jak je takovýto přístup potřeba a jak mnohým lidem něha chybí, chtěl jsem vědět, jakou tomu dal náplň. Po počátečním vzájemném nalaďování jsme se dohodli, že absolvuji základní dvanáctihodinovou terapii a budeme řešit některé problémy v mém vnitřním světě. Chvíli nám trvalo hledání tématu, ale každý máme své kostlivce ve skříni a tak jsme nakonec měli co terapeutovat. V podobě pro muže pochopitelně tato terapie nemá ten důležitý jemný fyzický kontakt, ale věřím, že po proškolení vhodných adeptek něhoterapeutek bude dotek v terapii dostupný i pro muže :-). Něha totiž chybí stejně tak ženám, jako i mužům.

Můj přístup k terapiím a esoterickému vzdělávání je takový, že občas jdu na něco vybraného, co mě zaujalo, pak věc i delší čas naciťuji, přijímám, a teprve to, co mě oslovilo a rezonuje s mojí duchovní cestou, se snažím uvést do života. Nikdy se mě nestalo, že bych přijal 100 % všeho, co mi lektor nabízel. Pohybovalo se to mezi 0-90 % a považuji to tak za správné. Nemusím ty samozvané gury, kteří se dnes v esoterice objevují.

V terapii něhou jsem pro sebe objevil svět, který s tím mým souzněl na plných 90 % a to se mi stává opravdu málokdy. Metody práce a použité obrazy byly jasné, srozumitelné a hlavně funkční. Myslím, že tím jak se mnou pan Havelka pracoval, prokázal velkou zkušenost v této práci a výsledky v tématech, kterých jsme se dotkli, byly velmi dobré. Sám dnes již často pracuji se ženami a chci se tomu věnovat ještě intenzivněji v budoucnu, protože si myslím, že jim mnohé dlužíme a pomoc mužů, kteří cítí jejich problémy určitě potřebují. Myslím, že na této mé cestě mi terapie něhou určitě pomohla. Takže díky.

-----------------------------------

Takhle hezky by to v podstatě mohlo skončit a bylo by to možná pro některé další následovníky doporučením. Ale terapie měla ještě naprosto nečekané vedlejší účinky. Vzhledem k tomu, že vím, co jsem v posledních měsících absolvoval... se o nich musím zmínit, protože tuto zásluhu musím přičíst asi z velké míry právě terapii něhou. V posledních letech jsem sice měl nějaké vztahy, ale od podzimu jsem byl sám. Jsem na tyto přestávky už zvyklý ale přiznám se, že si je moc neužívám.

Za dva měsíce od ukončení terapie mně do života postupně vstoupily jedny z nejkrásnějších žen mého života. V různých podobách, s různým výsledkem a také s mnohými zkouškami jak už to bývá... ale byla to úžasná setkání, která výrazně obohatila můj život. Bylo v tom i setkání s dávnou přítelkyní, která mě provází každou inkarnací a na kterou jsem se moc těšil... ty zážitky se těžko popisují, ta nejen duchovní napojení, kterých jsem při nich dosáhl budou už navždy patřit k nejkrásnějším vzpomínkám mého života. Takže musím pokorně přiznat, že nevím, co tak změnilo moji situaci, ale je to možná ve zklidnění, v energiích, které vysílám, možná je i změna něčeho v postoji... vždyť to znáte... když si to nacítím, vliv něhoterapie v tom rozhodně byl. A ne malý. Takže děkuji terapii něhou za navrácení k aktivnímu životu.

Budu moc rád, když terapii vyzkouší další muži a sdělí potom tady svoje zkušenosti. Přeji všem následovníků stejně nádherné „vedlejší účinky“ (a to už jsem chlapci v životě opravdu něco zažil :-).

S láskou k vám všem spokojený klient Ing. Petr Vahala  
(50 let, PSalv@seznam.cz, 12.9.2009)  

 

Zkušenosti klientů

» Terapie v Egyptě
» Když vesmír vyslyší
» Dveře do radostnějšího
» Věřit svojí GPS
» Hugo – útěk před terapií
» Týden v ráji
» TŇ III v Egyptě
» Má cesta k sobě
» Vzestup o berlích
» Něha i kopanec
» Svědectví 1
» Dva roky po terapii
» Pro zvědavého muže
» Znovuzrození
» Našel jsem něco nového
» Utěšit vnitřní holčičku
» Účinné! Jasné! Krásné!

» Další zkušenosti...
 

Články o TŇ

» Deprese je brána
» Meduňka
» Třetí oko
» Phoenix 1
» Phoenix 2
» Regenerace


jít za hranice dosavadního poznání...spatřit to, co bylo dosud očím skryto...koncentrovat pozornost na krásu...nechat mysl svobodně rozepnout do volného prostoru...zažít hluboké uvolnění...ochutnat sladkost božské lásky...


(c) Jan Zahradník Havelka, www.vnitrni-dite 000

 

terapie něhou   terapie něhou