terapie něhou   terapie něhou
 

» Co je terapie něhou

» Terapie něhou I.

» Terapie něhou II.

» Terapie něhou III. - Egypt

» Něhoterapeut o sobě

» Motivace k terapii

» Podpora pozemského ženství

» Regresní terapie

» Rituál přijetí

» Kontakt

» Večerní povídání o terapii

» Starší texty o terapii něhou

Terapeutův videoblog (NOVÉ)

 

 

Poděkování

Vážený pane Honzo, chci Vám poděkovat.

Rok a půl práce se mnou přinesla a přináší výsledky, které mě těší, překvapují a posouvají k hlubšímu chápání a tím i hlubšímu prožívání života. Pravda, za tím je i má snaha, měsíce zrání a jakoby i dospívání, ač patřím věkově k pokročilejším. O to víc oceňuji rezervy, které jste mi pomohl v mém nitru rozkrýt a využívat.

Během posledních osmnácti měsíců, ve kterých jsme se jedenáctkrát sešli, se zvýšilo mé sebevědomí. To se logicky odrazilo i v postoji k mé profesi a v mém postavení v zaměstnání. K lepšímu, samozřejmě. V růstu mé sebedůvěry mám ještě rezervy, ale poskytl jste mi solidní odrazový můstek.

Další posun díky Vašemu vlivu cítím v empatii a soucitu k ostatním lidem, kteří se ocitají v mé blízkosti. Takovéto „zlidštění“, chápání druhého i přes jeho chyby, bych si přála u každého a nejen v mém okolí, ale příklady táhnou, nezoufejme.

K řadě mých změn přidám také, trochu nadneseně řečeno, povzbuzení mé ušlápnuté ženskosti. Má rezignace na věk a možnosti s tím spojené, kterými se my ženy mnohdy oháníme a na něž se vymlouváme, se začala povážlivě viklat a bude záležet už jen na mně, co s tím provedu. Chuti do změn mám hodně, teď už se musím spolehnout jen na svou sílu a vytrvalost.

Metody Vaší terapie jsou pro některou z nás možná netradiční, občas nás vyvádějí z míry nebo přivádějí k pláči, ale jedno se jim upřít nedá – jsou účinné. Vždyť pomáháte projít skrze naše krizová období a většinou prodírání se skrze něco bolí. Doporučuji tuto terapii všem váhajícím ženám s podobnými problémy. Můžete tento děkovný dopis uveřejnit, pokud uznáte za vhodné.

Přeji Vám další úspěchy a radost z Vaší práce.

Helena, h.patkova@seznam.cz (9. 12. 2008)  

 

Zkušenosti klientů

» Terapie v Egyptě
» Když vesmír vyslyší
» Dveře do radostnějšího
» Věřit svojí GPS
» Hugo – útěk před terapií
» Týden v ráji
» TŇ III v Egyptě
» Má cesta k sobě
» Vzestup o berlích
» Něha i kopanec
» Svědectví 1
» Dva roky po terapii
» Pro zvědavého muže
» Znovuzrození
» Našel jsem něco nového
» Utěšit vnitřní holčičku
» Účinné! Jasné! Krásné!

» Další zkušenosti...
 

Články o TŇ

» Deprese je brána
» Meduňka
» Třetí oko
» Phoenix 1
» Phoenix 2
» Regenerace


jít za hranice dosavadního poznání...spatřit to, co bylo dosud očím skryto...koncentrovat pozornost na krásu...nechat mysl svobodně rozepnout do volného prostoru...zažít hluboké uvolnění...ochutnat sladkost božské lásky...


(c) Jan Zahradník Havelka, www.vnitrni-dite 000

 

terapie něhou   terapie něhou