terapie něhou   terapie něhou
 

» Co je terapie něhou

» Terapie něhou I.

» Terapie něhou II.

» Terapie něhou III. - Egypt

» Něhoterapeut o sobě

» Motivace k terapii

» Podpora pozemského ženství

» Regresní terapie

» Rituál přijetí

» Kontakt

» Večerní povídání o terapii

» Starší texty o terapii něhou

Terapeutův videoblog (NOVÉ)

 

 

Pro ego něhoterapeutovo

Vážený pane Havelko,

odjíždím z Radotína plná klidu, míru, lásky a vděčnosti k Vám, Vesmíru, sobě... nádhera...

Tento stav přetrvává i po čtyřech dnech. Sice není tolik intenzivní, ale stačí velice málo, třeba uvidět rozkvetlou pampelišku a slzy štěstí, vděčnosti a pokory k Bohu tryskají na všechny strany.

Přemítám, v jakém zuboženém stavu jsem se nacházela před terapií. Osamělá hromádka neštěstí, zoufalství, smutku, s myšlenkou utéct pryč od manžela, od rodiny, ze zaměstnání (syndrom vyhoření), avšak s obrovskou touhou a odhodláním změnit svůj život. Začala jsem na internetu vyhledávat stránky s alternativní pomocí a „náhodou“ narazila na Terapii něhou. Přišlo mi úžasné a zároveň nemožné, aby něco takového fungovalo. Autor stránek a terapeut v jedné osobě se mi střídavě jevil geniálním nebo bláznem. Avšak příběhy a prožitky žen mi dodaly odvahu napsat panu Havelkovi a domluvit termín, kdy přijedu na terapii.

Cestou do Radotína hlava produkovala množství obav a hrůzných myšlenek (např. nikomu jsem neřekla kam jedu, co bude po mně chtít, co když se jedná o úchyla. Promiňte pane Havelko, dodatečně se moc omlouvám :-) Naštěstí nutnost začít se sebou a svým šedým, jednotvárným, nenaplněným životem něco dělat, byla mnohem silnější a pomohla překonat obavu z prvního setkání.

Při seznamovací půlhodince se veškeré strachy rozplynuly, pan Havelka velmi rychle získal moje sympatie. Cosi uvnitř mi říkalo, že jsem na správném místě. S čtyřměsíčním odstupem si dovoluji říct, že pan Havelka je velmi láskyplný, upřímný a milý člověk s úžasným smyslem pro humor a umí pohladit bolavou dušičku. Po celou dobu terapie byl laskavým průvodcem při hledání bolavých míst, pečlivě ukrytých nehezkých vzpomínek, zážitků a smutků. Velice ohleduplně a něžně pomáhal s jejich nalézáním, uvědomováním a přijímáním, přijímáním s láskou. Učím se přijímat a mít ráda sebe sama, hýčkat svoje vnitřní dítě, holčičku milovanou a radovat se z maličkostí.

Moje manželství, které pro mě před půl rokem jakoby nemělo už žádnou perspektivu, nyní mnohem více doceňuji. Naplněna klidem a mírem mnohem lépe zvládám vztahy v rodině, už se nesnažím utíkat od svých blízkých, naopak, těším se na každou společně prožitou chvilku.

Čtu si Cestu a jásám. Brandon Bays ve své knize přesně popisuje to, co cítím a prožívám díky TŇ...

S láskou a vděčností Lidka (17. 4. 2008)  

Poznámka něhoterapeutova:

Co víc oblaží ego terapeutovo, než takovéto nádherné ohlasy? Terapie něhou přináší každodenně takové zázraky, které kapacitu mého ega už dávno překonaly. Tuto zkušenost klientčinu si dovoluji komentovat vyjádřením hluboké vděčnosti všem zúčastněným, především Vesmíru, klientkám, i sobě samému, že jsem se odvážil s touto zázračnou terapií začít. Smět facilitovat nádherně úspěšné hojivé procesy v mnoha desítkách lidských duší je pro mě mimořádné, velké, a nezasloužené privilegium.

S láskou a vděčností Jan Havelka, něhoterapeut.  

Zkušenosti klientů

» Terapie v Egyptě
» Když vesmír vyslyší
» Dveře do radostnějšího
» Věřit svojí GPS
» Hugo – útěk před terapií
» Týden v ráji
» TŇ III v Egyptě
» Má cesta k sobě
» Vzestup o berlích
» Něha i kopanec
» Svědectví 1
» Dva roky po terapii
» Pro zvědavého muže
» Znovuzrození
» Našel jsem něco nového
» Utěšit vnitřní holčičku
» Účinné! Jasné! Krásné!

» Další zkušenosti...
 

Články o TŇ

» Deprese je brána
» Meduňka
» Třetí oko
» Phoenix 1
» Phoenix 2
» Regenerace


jít za hranice dosavadního poznání...spatřit to, co bylo dosud očím skryto...koncentrovat pozornost na krásu...nechat mysl svobodně rozepnout do volného prostoru...zažít hluboké uvolnění...ochutnat sladkost božské lásky...


(c) Jan Zahradník Havelka, www.vnitrni-dite 000

 

terapie něhou   terapie něhou