terapie něhou   terapie něhou
 

» Co je terapie něhou

» Terapie něhou I.

» Terapie něhou II.

» Terapie něhou III. - Egypt

» Něhoterapeut o sobě

» Motivace k terapii

» Podpora pozemského ženství

» Regresní terapie

» Rituál přijetí

» Kontakt

» Večerní povídání o terapii

» Starší texty o terapii něhou

Terapeutův videoblog (NOVÉ)

 

 

Výzva klientkám TŇ

Včera jsem si přečetla článek ve Vlastě o panu Havelkovi a jeho terapii něhou. Velmi mě mrzí, jak to celé vyznělo a nazvala bych to jako negativní PR. Celý článek poukazuje na nepochopení celé věci. Terapie něhou je jednou z mnoha druhů terapií, za které se platí podobné sumy nebo i vyšší. Ale s tím rozdílem, že terapie pana Havelky je pro ženy velmi účinná. Pomáhá ženám přesně s tím, co ženy nedokážou a tj. vyznat se ve svých emocích a citech a také je pochopit. Je to velmi důležité, protože emoce a city ovlivňují náš každodenní život, a pokud s nimi nedokážeme pracovat a pochopit je, mohou nám ho velmi zkomplikovat.

Oproti tomu článek ve Vlastě vyzněl tak, že si pan Havelka nechává platit za to, že hladí ženy. Což je obrovské znevážení celé terapie a považuji to za naprosté nepochopení ze strany pisatelky. Uvědomuje si vůbec paní redaktorka, co tímto článkem způsobila?

Článek nejenom že nedodá ženám sílu k tomu, aby podstoupily terapii něhou a vyléčily si svoje zraněné city a emoce a doplnily svou citovou nádobu, ale přímo je odradí. Prosím všechny spokojené klientky terapie něhou, aby napsaly nesouhlasné e-maily na redakci časopisu: vlasta@sanoma.cz a na manažerku časopisu: fiantova@sanoma.cz. Článek poškodil reputaci pana Havelky, což je velmi nespravedlivé. Dlouhé roky hledal, než přišel na tuto unikátní a účinnou terapii a teď by to mělo být všechno zahozeno? Prosím, nenechte to tak. Budu redakci také kontaktovat a budu usilovat o novou rekapitulaci článku a napravení reputace této úžasné terapie.

Můj příběh

K panu Havelkovi jsem se chystala celé dva roky, než jsem dostala odvahu. Věděla jsem, že jeho terapie je přesně něco, co nutně potřebuji, ale zároveň ve mně terapie něhou vyvolávala asociaci sexuálních služeb. Je to asi tím, že něha a láska je velmi zprofanovaná různými erotickými časopisy a reklamami.

Mým problémem je neschopnost pracovat s emocemi a to tak, že negativní emoce mě někdy zcela zahluší a nejsem schopná vnést do svého života pozitivní změny. Pocity radosti prožívám velmi zřídka a také je hned zaženou nějaké negace. Mám mámu, která byla v mém útlém dětství emociálně a citově chladná a tak pociťuji jakési nenaplnění citové nádoby.

Nyní jsem absolvovala již druhé sezení u pana Havelky a těším se na další. Jemný dotyk hlazením po ramenech a zádech mi pomáhá lépe se napojit na svoje vnitřní já a zrelaxovat mysl. Rovněž ramena a záda jsou místa, kde pociťuji nedostatek opory a nedostatek pocitů bezpečí. Díky příjemným dotykům se cítím bezpečně a terapie může probíhat bez všelijakých vnitřních napětí, která jsou mi velmi důvěrně známá. Tentokrát se mi podařilo navázat kontakt se svojí vnitřní holčičkou, což je radost, hravost, tvořivost. Věděla jsem z různých knížek, že je potřeba „obejmout své vnitřní dítě“, aby člověk mohl znovu prožívat radost a štěstí, ale nevěděla jsem jak. Díky prožitku u pana Havelky jsem to dokázala.

Miluše Petrůvová, tel. 737 866 531 (26. 2. 2008)  

 

Zkušenosti klientů

» Terapie v Egyptě
» Když vesmír vyslyší
» Dveře do radostnějšího
» Věřit svojí GPS
» Hugo – útěk před terapií
» Týden v ráji
» TŇ III v Egyptě
» Má cesta k sobě
» Vzestup o berlích
» Něha i kopanec
» Svědectví 1
» Dva roky po terapii
» Pro zvědavého muže
» Znovuzrození
» Našel jsem něco nového
» Utěšit vnitřní holčičku
» Účinné! Jasné! Krásné!

» Další zkušenosti...
 

Články o TŇ

» Deprese je brána
» Meduňka
» Třetí oko
» Phoenix 1
» Phoenix 2
» Regenerace


jít za hranice dosavadního poznání...spatřit to, co bylo dosud očím skryto...koncentrovat pozornost na krásu...nechat mysl svobodně rozepnout do volného prostoru...zažít hluboké uvolnění...ochutnat sladkost božské lásky...


(c) Jan Zahradník Havelka, www.vnitrni-dite 000

 

terapie něhou   terapie něhou