terapie něhou   terapie něhou
 

» Co je terapie něhou

» Terapie něhou I.

» Terapie něhou II.

» Terapie něhou III. - Egypt

» Něhoterapeut o sobě

» Motivace k terapii

» Podpora pozemského ženství

» Regresní terapie

» Rituál přijetí

» Kontakt

» Večerní povídání o terapii

» Starší texty o terapii něhou

Terapeutův videoblog (NOVÉ)

 

 

Shrnutí pocitů

Milý pane Havelko,

moc ráda bych tímto shrnula svoje pocity a zážitky s Vaší terapií a byla bych velmi ráda inspirací pro další klientky. Díky Vaší terapii jsem si uvědomila, že člověk, který nebyl po narození přijat a akceptován láskyplnou péčí bez výhrad a podmínek a takovým jaký je, po zbytek života pak trpí jakýmsi masochismem, což platí především o mně. Bohužel zjišťuji, že takových lidí je velmi mnoho a kvůli mým „sklonům“ se jich kolem mě až doposud soustředilo velké množství.

Není to masochismus tak extrémní, jaký se projevuje při fyzickém týrání. Je to spíše tak, že člověk (já) nemá opravdu rád sám sebe a nedopřeje si radost a potěšení. Až doposud jsem měla pocit, že na ně nemám právo nebo nárok. Někde uvnitř se ozýval vzdor a protest, který mě brzdil si cokoliv s radostí dopřát. A když jsem si to dopřála, tak většinou s výčitkami, že dělám něco nepatřičného.

Díky Vaší terapii jsem prožila, jak vypadá bezvýhradné, láskyplné přijetí a díky tomu si mohu začít být jistá kdo a kým jsem. JÁ JSEM. Tato afirmace je velmi důležitá a po absolvování vaší terapie si ji velmi uvědomuji.

Pomalu se mi začíná dařit dělat to, co opravdu chci a také si to užívat. Jsou to zatím takové jemné záchvěvy a říkám si, že se časem opět ozvu, abych mohla zapracovat na vztahu se svojí radostí, svojí vnitřní holčičkou. Do mého života vstupují i noví lidí, kteří svůj život žijí plnohodnotněji a umí si to užít. Za to Vám děkuji a těším se na radostné zítřky. Přeji mnoho spokojených klientek a úspěšných terapií.

Miluše Petrůvová, tel. 737 866 531 (22. 6. 2008) 

 

Zkušenosti klientů

» Terapie v Egyptě
» Když vesmír vyslyší
» Dveře do radostnějšího
» Věřit svojí GPS
» Hugo – útěk před terapií
» Týden v ráji
» TŇ III v Egyptě
» Má cesta k sobě
» Vzestup o berlích
» Něha i kopanec
» Svědectví 1
» Dva roky po terapii
» Pro zvědavého muže
» Znovuzrození
» Našel jsem něco nového
» Utěšit vnitřní holčičku
» Účinné! Jasné! Krásné!

» Další zkušenosti...
 

Články o TŇ

» Deprese je brána
» Meduňka
» Třetí oko
» Phoenix 1
» Phoenix 2
» Regenerace


jít za hranice dosavadního poznání...spatřit to, co bylo dosud očím skryto...koncentrovat pozornost na krásu...nechat mysl svobodně rozepnout do volného prostoru...zažít hluboké uvolnění...ochutnat sladkost božské lásky...


(c) Jan Zahradník Havelka, www.vnitrni-dite 000

 

terapie něhou   terapie něhou