terapie něhou   terapie něhou
 

» Co je terapie něhou

» Terapie něhou I.

» Terapie něhou II.

» Terapie něhou III. - Egypt

» Něhoterapeut o sobě

» Motivace k terapii

» Podpora pozemského ženství

» Regresní terapie

» Rituál přijetí

» Kontakt

» Večerní povídání o terapii

» Starší texty o terapii něhou

Terapeutův videoblog (NOVÉ)

 

 

Až na druhý pokus

Na stránky Terapii něhou jsem narazila při hledání pomoci s mými smutky a depresemi už před dvěma lety. Web TŇ mne velice zaujal, dopodrobna si jej pročetla a chtěla jsem terapii ihned vyzkoušet. A tak jsem se přihlásila přes internet a s terapeutem panem Havelkou pak dohodla termín první návštěvy. Jenže jak to tak někdy bývá, na poslední chvíli se u mě začaly objevovat pochybnosti, protože jsem vlastně neuvěřila, že by mi taková terapie mohla opravdu pomoci. A tak jsem pod záminkou firemního vánočního večírku svoji návštěvu pár dnů předem pro jistotu zrušila.

Jenže moje nepříznivé stavy se prohlubovaly a já opět začala na internetu hledat řešení. Po dvou letech se mi tak před očima znovu objevily stránky Terapie něhou. Asi jsem potřebovala pro terapii uzrát, protože už jsem chtěla zkusit, jestli tato terapie bude fungovat i na mne a jestli i já ucítím nějaké zlepšení. Váhala jsem dlouho, ale nakonec jsem se znovu objednala. Pan Havelka si mě pamatoval i po dvou letech.

První sezení se mi moc líbilo a velmi mě zaujalo, že pan Havelka přesně věděl, jak mé problémy řešit. V dalších sezeních jsem pak často brečela, protože to celé bylo velmi bolavé, ale nakonec jsem pokaždé cítila úlevu. Na další a další sezení jsem se potom velice těšila.

Dnes jsem absolvovala poslední šesté sezení a cítím se opravdu dobře. Jsem velice ráda, že tentokrát jsem to nevzdala. Je pravda, že tímto mé úsilí nekončí a že na sobě budu pracovat i dál, abych nepropadla opět tam, kde jsem byla před tím. Dostala jsem „na cestu“ nějaké rituály. A kdybych přeci jenom propadla, vím, že se mohu na pana Havelku opět obrátit.

Renata 30 let, r.kauerova@centrum.cz (29. 12. 2008)  

Zkušenosti klientů

» Terapie v Egyptě
» Když vesmír vyslyší
» Dveře do radostnějšího
» Věřit svojí GPS
» Hugo – útěk před terapií
» Týden v ráji
» TŇ III v Egyptě
» Má cesta k sobě
» Vzestup o berlích
» Něha i kopanec
» Svědectví 1
» Dva roky po terapii
» Pro zvědavého muže
» Znovuzrození
» Našel jsem něco nového
» Utěšit vnitřní holčičku
» Účinné! Jasné! Krásné!

» Další zkušenosti...
 

Články o TŇ

» Deprese je brána
» Meduňka
» Třetí oko
» Phoenix 1
» Phoenix 2
» Regenerace


jít za hranice dosavadního poznání...spatřit to, co bylo dosud očím skryto...koncentrovat pozornost na krásu...nechat mysl svobodně rozepnout do volného prostoru...zažít hluboké uvolnění...ochutnat sladkost božské lásky...


(c) Jan Zahradník Havelka, www.vnitrni-dite 000

 

terapie něhou   terapie něhou