terapie něhou   terapie něhou
 

» Co je terapie něhou

» Terapie něhou I.

» Terapie něhou II.

» Terapie něhou III. - Egypt

» Něhoterapeut o sobě

» Motivace k terapii

» Podpora pozemského ženství

» Regresní terapie

» Rituál přijetí

» Kontakt

» Večerní povídání o terapii

» Starší texty o terapii něhou

Terapeutův videoblog (NOVÉ)

 

 

Byla to obohacující cesta

Chce se mi napsat – když na to nestačíte sama – zavolejte Honzu Havelku!!! A i když to zní velmi populisticky, je to ta nejčistší pravda, zjednodušená podstata toho, co pro mě Terapie něhou znamenala a znamená, protože její účinky mě i po jejím absolvování stále provázejí.

Začalo to, jako mnoho jiného, brouzdáním po internetu, kde jsem v rámci regresních terapií narazila na Terapii něhou pana Havelky. Okamžitě mě jeho stránka zaujala a několikrát jsem se k ní vrátila. Terapeut, který nabízí něhu... to bylo pro mě zvláštní, neotřelé a vyvolalo to ve mně zvědavost. V dnešní chladné době, v prostředí nedostatku citů, náhle taková nabídka! Řekla jsem si, když je tento člověk tak odvážný, budu odvážná také, a přihlásím se.

A tak se stalo, že jsem absolvovala šest sezení TŇ. Měla jsem sice pocit, že své problémy rozvedené ženy, matky dvou dospělých synů, si sama velmi dobře uvědomuji, mám je na vědomé úrovni racionálně zpracované, ale cítila jsem zároveň, že potřebuji něčí pomoc, abych si mohla lépe a do hloubky ujasnit, co vlastně cítím, a hlavně za pomoci silnější energie se vydat po cestách neotřelých, hlubších a tím i účinnějších. Chtěla jsem se vrátit sama k sobě, ke své vrozené něze...

Zpočátku mě trápily zcela pochopitelné pochybnosti, kdo vlastně pan Havelka je a co mi může nabídnout, ale po první úvodní seznamovací půlhodince mé obavy zcela zmizely a my jsme se společně, za pomoci Vesmíru, vydali na cestu... Byla to velice příjemná, obohacující cesta, která mi umožnila získat mnoho nových poznatků a hlavně pohladila a uklidnila mou ženskou duši. Terapie poukázala znovu na důležitost mé ženské stránky a posílila ji tam, kde bylo třeba. Procítila jsem tuto něžnou energii a ona mi navrátila mou ženskou krásu a sílu. Změnily se mé reakce na okolí a také okolí vstřícně reaguje na mne!

Každé ženě, která má jenom špetku odvahy, mohu Terapii něhou jenom doporučit! To ostatní už bude záležet pouze na Vás. Hodně štěstí!

Vaše Alena Malypetrová, březen 2007.   

Zkušenosti klientů

» Terapie v Egyptě
» Když vesmír vyslyší
» Dveře do radostnějšího
» Věřit svojí GPS
» Hugo – útěk před terapií
» Týden v ráji
» TŇ III v Egyptě
» Má cesta k sobě
» Vzestup o berlích
» Něha i kopanec
» Svědectví 1
» Dva roky po terapii
» Pro zvědavého muže
» Znovuzrození
» Našel jsem něco nového
» Utěšit vnitřní holčičku
» Účinné! Jasné! Krásné!

» Další zkušenosti...
 

Články o TŇ

» Deprese je brána
» Meduňka
» Třetí oko
» Phoenix 1
» Phoenix 2
» Regenerace


jít za hranice dosavadního poznání...spatřit to, co bylo dosud očím skryto...koncentrovat pozornost na krásu...nechat mysl svobodně rozepnout do volného prostoru...zažít hluboké uvolnění...ochutnat sladkost božské lásky...


(c) Jan Zahradník Havelka, www.vnitrni-dite 000

 

terapie něhou   terapie něhou