terapie něhou   terapie něhou
 

» Co je terapie něhou

» Terapie něhou I.

» Terapie něhou II.

» Terapie něhou III. - Egypt

» Něhoterapeut o sobě

» Motivace k terapii

» Podpora pozemského ženství

» Regresní terapie

» Rituál přijetí

» Kontakt

» Večerní povídání o terapii

» Starší texty o terapii něhou

Terapeutův videoblog (NOVÉ)

 

 

Hojení deprese v Brně

Za dva měsíce to bude rok, co mě „z čista jasna“ zaskočila opravdu silná deprese. Z počátku jsem si myslela, že vše zvládnu sama, opak byl ale pravdou. Vše se vystupňovalo do neuvěřitelného stavu, který bych nepřála nikomu zažít. I když jak píše pan Havelka na svých internetových stránkách: „…úzkost a deprese jsou donucovacími prostředky kosmického transformačního procesu, které nás vedou k urychlenému výcviku…“ při plácání se hluboko v depresích jsem však měla úplně jiné pocity… Situace se vyhrotila až k tomu, že jsem nebyla schopná zvládat běžnou denní činnost, dříve bezproblémovou a automatickou. Komunikace, kamarádi, škola, běžné uvažování, bezesné noci s hlavou plnou nekontrolovatelných myšlenek, ranní vstávání,… vše byl nepřekonatelný problém. V lednu 2007 jsem musela navštívit psychiatra, od té doby beru antidepresiva, školu mám přerušenou, naštěstí už se cítím o dost lépe.

Neubránila jsem se otázkám, proč ona deprese přišla. Bylo mi 22 let, doma mám dobré zázemí, hodného přítele, školu jsem zvládala poměrně dobře – až ve čtvrťáku se to dost „zadrhlo“. Otevřela se také potlačovaná otázka mého biologického otce a možnosti genetické dědičnosti. Deprese mi pomohla otce pochopit a přijmout – začínáme se opět stýkat. Pořád jsem ale potřebovala vidět hlubší význam, najít se.

K terapii něhou jsem se dostala vlastně „náhodou“. Na internetu jsem hledala informace o terapeutech, kteří provádějí regresní terapii. Slyšela jsem o ní už dříve, přečetla jsem knihy od Marty Foučkové pojednávající o této tématice. K regresní terapii jsem měla a mám značný respekt snad až obavy – aby člověk narazil na kvalitního terapeuta s kterým by byl návrat do minulých životů opravdu bezpečný. Snad právě proto mi připadala možnost terapie něhou vhodnější. Jak píše přímo pan Havelka „TŇ je produktivnější, bezpečnější, a také pro všechny zúčastněné podstatně příjemnější.“ Napsala jsem mu e-mail, na který mi rychle a moc pěkně odpověděl. Jediný „problém“ byla moje možnost dostat se do Prahy, protože cesta tam i zpět + terapie by mi zabrala úplně celý den, navíc moc dobrých spojů od nás do Prahy nejezdí. Řekla jsem si proto, že nebudu nic „lámat přes koleno“ a nechám věci volný průběh.

Za nějaký čas uspořádal pan Havelka terapeutický víkend v Brně a to bylo to, na co jsem čekala. Měla jsem sice trochu obavy, byly ale úplně zbytečné a během seznamovací půlhodinky zmizely. Pan Havelka je velice příjemný a otevřený člověk. Po prvním sezení se cítím opravdu lépe, vše probíhalo naprosto uvolněně. Nad vším jsem měla kontrolu, kdyby se mi cokoli nelíbilo, měla jsem možnost zareagovat. Je pravda co píše na internetu, konkrétně že „se napojí na Zdroj a stane se průlivem, kterým teče něha od Zdroje skrze jeho ruce ke klientce. Někdy při tom mohou oba vnímat, jak skrze terapeutovy ruce hladí klientku sám Vesmír.“

Jsem opravdu ráda, že jsem s panem Havelkou mohla přijít do kontaktu. Pomohl mi nahlédnout hlouběji do vlastí duše. „Povznést ducha“. Poskytl mi útěchu a pochopení, které jsem tak moc potřebovala. Společně hledáme odpověď na otázky, které mě tíží. Po prvním sezení se již dostavily první odpovědi, na kterých budeme postupně dál pokračovat. Už se těším na naše další setkání.

Hanka, 23 let (srpen 2007)  

 

Zkušenosti klientů

» Terapie v Egyptě
» Když vesmír vyslyší
» Dveře do radostnějšího
» Věřit svojí GPS
» Hugo – útěk před terapií
» Týden v ráji
» TŇ III v Egyptě
» Má cesta k sobě
» Vzestup o berlích
» Něha i kopanec
» Svědectví 1
» Dva roky po terapii
» Pro zvědavého muže
» Znovuzrození
» Našel jsem něco nového
» Utěšit vnitřní holčičku
» Účinné! Jasné! Krásné!

» Další zkušenosti...
 

Články o TŇ

» Deprese je brána
» Meduňka
» Třetí oko
» Phoenix 1
» Phoenix 2
» Regenerace


jít za hranice dosavadního poznání...spatřit to, co bylo dosud očím skryto...koncentrovat pozornost na krásu...nechat mysl svobodně rozepnout do volného prostoru...zažít hluboké uvolnění...ochutnat sladkost božské lásky...


(c) Jan Zahradník Havelka, www.vnitrni-dite 000

 

terapie něhou   terapie něhou