terapie něhou   terapie něhou
 

» Co je terapie něhou

» Terapie něhou I.

» Terapie něhou II.

» Terapie něhou III. - Egypt

» Něhoterapeut o sobě

» Motivace k terapii

» Podpora pozemského ženství

» Regresní terapie

» Rituál přijetí

» Kontakt

» Večerní povídání o terapii

» Starší texty o terapii něhou

Terapeutův videoblog (NOVÉ)

 

 

Po absolvování kompletní TŇ

Moje bolavá duše mi v uplynulých letech způsobovala i fyzické disharmonie, včetně nízkého krevního tlaku. Navštívila jsem řadu léčitelů, kteří stav těla někdy dočasně zlepšili, ale problémy se vracely. TŇ byla pro mně první a jediná terapie, která zapůsobila na moji duši. Příznivý vliv pozvednuté duše na fyzickou schránku nebyl jen můj subjektivní pocit, dokonce jsem ho i změřila. Hodnoty mého krevního tlaku zjištěné po návratu již z prvních sezení TŇ I. se pokaždé změnily - byly v normálu.

Po TŇ I. jsem nabyla pocit, že strávit zbytek života čekáním na smrt asi už nebude to pravé. Vlastně bych svůj život ráda trávila s někým, ale měla jsem strach, že už bych to nedokázala. TŇ II. pro mě byla tak trochu malým nácvikem na soužití s případným partnerem.

Také jsem v té době stále více vnímala, že bych se měla začít věnovat duchovním věcem, ale neměla jsem na to dostatečnou zkušenost, a asi ani dost odhodlání a vůle. Vždy jsem si představovala duchovní život jako něco, co se dá žít pouze poté, co člověk normální život opustil. V TŇ jsem se naučila, jak lze obojí skloubit.

Od TŇ II. jsem očekávala, že se zbavím strachu z mužů, který se u mě v posledních letech rozvinul, protože jsem se bála, že selžu, že už nikdy nebudu dostatečně použitelná pro partnerství. V TŇ II. jsem se ujistila, že tyto obavy nebyly opodstatněné.

V TŇ III. jsem si chtěla užít především pocitu bezpečí při společně trávené dovolené s někým, komu mohu důvěřovat. Chtěla jsem si užít mužské energie po dobu delší než jedno setkání. Toužila jsem se naučit více věnovat duchovním věcem tak, aby se mi staly zvyklostí. Také TŇ III. bohatě splnila moje očekávání.

Absolvování kompletní TŇ naprosto změnilo můj život. Z utrápené, zakomplexované bytosti jsem se opět stala pohodovou přiměřeně sebevědomou ženou s hezkým vztahem ke své ženské energii. Prohloubil se také můj vztah k Bohu. Připadám si vyrovnanější, lépe se vypořádávám s každodenními problémy a mám často docela dobrou náladu, což byl pro mně na řadu let zapomenutý stav.

Potenciálním klientkám vzkazuji, aby se nebály, určitě se jim nestane nic, co by si samy nepřály.

(Hanka, listopad 2005)   

Zkušenosti klientů

» Terapie v Egyptě
» Když vesmír vyslyší
» Dveře do radostnějšího
» Věřit svojí GPS
» Hugo – útěk před terapií
» Týden v ráji
» TŇ III v Egyptě
» Má cesta k sobě
» Vzestup o berlích
» Něha i kopanec
» Svědectví 1
» Dva roky po terapii
» Pro zvědavého muže
» Znovuzrození
» Našel jsem něco nového
» Utěšit vnitřní holčičku
» Účinné! Jasné! Krásné!

» Další zkušenosti...
 

Články o TŇ

» Deprese je brána
» Meduňka
» Třetí oko
» Phoenix 1
» Phoenix 2
» Regenerace


jít za hranice dosavadního poznání...spatřit to, co bylo dosud očím skryto...koncentrovat pozornost na krásu...nechat mysl svobodně rozepnout do volného prostoru...zažít hluboké uvolnění...ochutnat sladkost božské lásky...


(c) Jan Zahradník Havelka, www.vnitrni-dite 000

 

terapie něhou   terapie něhou