terapie něhou   terapie něhou
 

» Co je terapie něhou

» Terapie něhou I.

» Terapie něhou II.

» Terapie něhou III. - Egypt

» Něhoterapeut o sobě

» Motivace k terapii

» Podpora pozemského ženství

» Regresní terapie

» Rituál přijetí

» Kontakt

» Večerní povídání o terapii

» Starší texty o terapii něhou

Terapeutův videoblog (NOVÉ)

 

 

Celkově mě to zvedlo

Před tím, než jsem přišla za panem Havelkou, jsem prožila asi dva roky depresí a nervového hroucení, opravdu to nebylo nic příjemného, nikomu bych to nepřála. Pokaždé, když jsem si myslela, že jsem aspoň trochu v klidu, našel se vždycky někdo, kdo mě srazil zpět... Měla jsem z toho i drobnější zdravotní problémy.

Někdy krátce po prázdninách jsem byla u své kamarádky, která mi na mou žádost vykládala taroty, kde mi vyšlo, že potkám člověka, který mě „zvedne“. Po dvou týdnech jsem se setkala s jedním mým kamarádem, který mi doporučil pana Havelku.

Celkem po krátké době jsme se sešli, ze začátku jsem vůči němu byla dost nedůvěřivá, ale asi po hodině strávené v jeho přítomnosti jsem se mu otevřela (člověku se moc nechce otevírat starou a „zhnisanou“ ránu). Hned po první terapii jsem se cítila o něco lépe (byla mi trochu doplněna citová nádrž).

Poslední tři terapie probíhaly čistě relaxačně, tento člověk byl opravdu jediný, v jehož přítomnosti jsem opravdu „vypnula“. Úžasný mi přišel jeden moment, když jsem tam tak ležela, a na chvilku jsem měla pocit, jakoby pohladil přímo moji duši, je to celkem nepopsatelné... jakoby vám někdo rozřízl záda podél páteře, odchlípl „maso“ ven (samozřejmě bez bolesti :-D), a rukou se vás dotkl někde v úrovni srdce a veprostřed hrudníku... Opravdu zvlaštní.

No abych to trochu zkrátila a nerozkecávala se tu na deset stránek... Celkově po terapii jsem taková otevřenější a dokážu lidem narvat co si o nich myslim... jenom se to budu muset ještě naučit korigovat:-) jinak mě to celkově zvedlo, takze už ty deprese nemám denodenně, ale jednou za čas... prostě taková úleva. A mam už nějakou svoji úroveň.

Možná, že jste čekali, že toto jsou slova zhruba 30ti-40ti leté paní, ale bohužel vás zklamu, je mi pouhých 22 let:-D, takže toto dokazuje, že Terapie něhou je opravdu vhodná pro veškerou věkovou kategorii.

Tak milé dámy, paní či slečny, pokud vás něco trápí, tak směle do toho, hlavně to nepodceňujte, protože delší doba stravená v depresích či nervovém hroucení se na vás celkem podepíše... A pokud se obáváte, že je to moc drahé, tak uvedu ještě jeden příklad: ta samá kamarádka, která mi vykládala ty taroty, mi vypravěla, že byla u někoho, kdo pomoci jedné techniky (už nevim čeho) zbavoval člověka snad strachu nebo kvůli čemu tam šla... no podstatné je ale to, že tohle bylo opravdu drahé, a de facto ji vůbec nepomohli...

Chci zde veřejně říci, že tento text nevznikal za působení nějakého vydírání, či jiné, jakékoliv techniky, která by pana Havelku jakýmkoliv způsobem přikrášlovala, než je nad rámec toho, co si o něm opravdu myslím.

Pokud jste ještě teď nedůvěřivý, tak vám mohu říci snad už jediné – buď se dejte do kupy, a nebo si to alespoň užijte...:-D S velikým pozdravem pro pana Havelku, a všechny lidi, co si aspoň udělali ten čas a članek si přečetli, se s vámi loučí

Černá Kočka (leden 2007).  

P.S.: Kdyby měl někdo na mě nějaký dotaz, at se obrátí na pana Havelku, který mi dotaz sdělí a po té vám předá moji odpověď.

Zkušenosti klientů

» Terapie v Egyptě
» Když vesmír vyslyší
» Dveře do radostnějšího
» Věřit svojí GPS
» Hugo – útěk před terapií
» Týden v ráji
» TŇ III v Egyptě
» Má cesta k sobě
» Vzestup o berlích
» Něha i kopanec
» Svědectví 1
» Dva roky po terapii
» Pro zvědavého muže
» Znovuzrození
» Našel jsem něco nového
» Utěšit vnitřní holčičku
» Účinné! Jasné! Krásné!

» Další zkušenosti...
 

Články o TŇ

» Deprese je brána
» Meduňka
» Třetí oko
» Phoenix 1
» Phoenix 2
» Regenerace


jít za hranice dosavadního poznání...spatřit to, co bylo dosud očím skryto...koncentrovat pozornost na krásu...nechat mysl svobodně rozepnout do volného prostoru...zažít hluboké uvolnění...ochutnat sladkost božské lásky...


(c) Jan Zahradník Havelka, www.vnitrni-dite 000

 

terapie něhou   terapie něhou