terapie něhou   terapie něhou
 

» Co je terapie něhou

» Terapie něhou I.

» Terapie něhou II.

» Terapie něhou III. - Egypt

» Něhoterapeut o sobě

» Motivace k terapii

» Podpora pozemského ženství

» Regresní terapie

» Rituál přijetí

» Kontakt

» Večerní povídání o terapii

» Starší texty o terapii něhou

Terapeutův videoblog (NOVÉ)

 

 

V náruči Vesmíru

V době, kdy jsem se dostala k Terapii něhou, jsem byla vnitřně velice zraněná. Hledala jsem změnu. Skoro bych mohla říct, že jsem měla obrovskou averzi na mužskou energii, a tu svou ženskou jsem se bála vůbec projevit. Kdesi uvnitř jsem věděla, že to takhle dál nejde a že musí existovat nějaký způsob, jak to změnit.

Pravdou je, že před první TŇ jsem si vůbec nebyla jistá, jestli mi to k něčemu bude. Při prvním sezení TŇ jsem si připadala jako malá holka, ztracená a samotná v neznámém světě. Něhoterapeut nejen že mě dokázal uklidnit, ale s jeho pomocí se mi postupně začala odkrývat možná cesta z bludného kruhu. Napřed jsem si s jeho asistencí uklidila svou dušičku a doplnila citovou nádrž. Odcházela jsem o spoustu problému lehčí a cítila jsem se daleko lépe. Ale věřte, že to byl pěkný proud slz a beznaděje, a na druhé sezení se mi vlastně opět ani moc nechtělo.

Po několika sezeních se ale něco změnilo. Pod něhoterapeutovým jemným, citlivým a láskyplným vedením se mi přestaly předchozí události zdát tak děsivé. Díky tomu jsem našla v každé bolestné zkušenosti spoustu moudra, síly a lásky, a najednou mi bylo dopřáno poznat, že ta změna, kterou jsem hledala, se právě teď děje. Nevím, kdy přišla, ale najednou se stala. A já se měnila s ní. Děla se s mým svolením, s mým rozhodnutím ke změně.

Každé další sezení bylo pak už bylo příjemnější a méně bolestivé. A tak jen jsem relaxovala a na sezení se začala těšit. Naučila jsem se víc se věřit, naučila jsem se objevit proudy pozitivních energií, které mě pozvedly. Naučila jsem se nepustit si už negativní energie k tělu.

Po TŇ II. jsem šla ještě dál, přestala jsem cítit ohrožení své osoby v přítomnosti muže. Podařilo se mi najít krásu ženské energie v přítomnosti mužské energie, a objevit tak sladkost propojení dvou osob společně s Vesmírem. Teď mám dojem, že všechny obavy a chmury jsou v nenávratnu.

Pokud budete mít jakékoliv obavy, po několika sezeních s něhoterapeutem se jich jako mávnutím kouzelného proutku zbavíte. V laskavých rukou něhoterapeuta zažijete nejen příjemné chvíle hluboké relaxace, ale i nádherné chvíle v náruči Vesmíru. Chvíle, kdy si začnete uvědomovat sebe samu.

Zlatka, březen 2007   

 

Zkušenosti klientů

» Terapie v Egyptě
» Když vesmír vyslyší
» Dveře do radostnějšího
» Věřit svojí GPS
» Hugo – útěk před terapií
» Týden v ráji
» TŇ III v Egyptě
» Má cesta k sobě
» Vzestup o berlích
» Něha i kopanec
» Svědectví 1
» Dva roky po terapii
» Pro zvědavého muže
» Znovuzrození
» Našel jsem něco nového
» Utěšit vnitřní holčičku
» Účinné! Jasné! Krásné!

» Další zkušenosti...
 

Články o TŇ

» Deprese je brána
» Meduňka
» Třetí oko
» Phoenix 1
» Phoenix 2
» Regenerace


jít za hranice dosavadního poznání...spatřit to, co bylo dosud očím skryto...koncentrovat pozornost na krásu...nechat mysl svobodně rozepnout do volného prostoru...zažít hluboké uvolnění...ochutnat sladkost božské lásky...


(c) Jan Zahradník Havelka, www.vnitrni-dite 000

 

terapie něhou   terapie něhou